Taş Görünümlü Panel Modelleri

Taş Görünümlü Panel Modelleri

Ekonomik ve estetik özellikleriyle dekoratif taş görünümlü paneller, yapı dünyasında etkili çözüm meydana getiriyor. Panel şeklinde olan bu ürünler örme taş görünümlü özelliklere sahiptir. Özel tasarım seçenekleriyle hayalinizdeki dekor çalışmaları için etkileyici seçeneklerdir.

 

 Ürün Çeşitlerimiz

 

 Firmamızın kataloğunda tarla taşı, odun kayrak, kayrak, karma, kale, geçmeli, ve alaçatı gibi taş görünümlü panel modelleri çeşitleri bulunuyor. Ayrıca, rabıta, uzun tuğla, sıvalı kırık, oluklu tuğla, kırık tuğla, kesme tuğla, düz tuğla ve çıkma tuğla gibi çeşitler de tercih ediliyor. Sıvalı tuğla, mıcırlı sıvalı, demirli, brüt beton, delikli beton, sıvalı briket, geçmeli taş ve harman panel gibi modeller de oldukça estetik. Sitemizde fiber panel briket, fiber panel tarla taşı, fiber panel ürgüp, fiber panel sıralı kayrak ve fiber panel kayrak modelleri de bulunuyor. Son olarak fiber panel kum, çizik fiber taş ve fiber değirmen taşı gibi seçenekler de satışa sunuluyor.

 

 Gerçekçi ve Etkileyici Görünüm

 

 Eski binalarda ve tadilat isteyen binalarda kaplama taş mükemmel bir çözümdür. Firmaların giriş bölümleri için özel tasarlanan bu kaplama taş seçenekleri, görsel açıdan mükemmel bir görüntü oluşturuyor. Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olması nedeniyle diğer yapı malzemelerine göre büyük ilgi görüyor. Yapılara duvarla örülmüş izlenimi veren bu tasarımlar oldukça dayanıklıdır. Taşlarla örülmüş duvarlardan daha sağlamdır. Nem, sıcaklık ve benzeri etkenlere karşı dayanıklıdır. Yağmur ve benzeri olumsuz hava koşullarında renk özelliğini kaybetmemektedir. Binaların genel dekor özelliğine göre istenilen panel taş seçeneği tercih edilebilir.

 

 Mekanlarınızın Değerin Artırın

 

 Günümüzde gayri menkul dünyasında binaların dış görünümü fiyatı doğrudan etkilemektedir. Kaplama taş sanatı, eski ve bakımsız binaları yeni gibi yapar. Böylece binanızın ve mekanlarınızın gayri menkul değeri artar. Alım satım işlemlerinde binanız değerinin üstünde satılır. Gerçekçi görünümüyle taşla örülmüş havası veren ürünlerimiz, pratik çözüm seçeneğidir. Eski binaların veya yeni binaların dekoratif taşlarla örülmesi çok maliyetlidir. Taş görünümlü panel modelleri kaplama seçeneklerimiz örme taşlara göre çok daha ekonomik özelliklere sahiptir. Bu nedenle tadilat işlerinde ekonomik sonuçlar meydana getirir. Eski evleri villaya dönüştüren ürünlerimiz, her zaman için satışa sunulmaktadır.