Fiber Panel Kaplama Modelleri

Fiber Panel Kaplama Modelleri

Gerçeğinden ayırt edilemeyecek bir doğallık sunan fiber panel kaplama, son dönemin en çok tercih edilen yapıları arasında yer alıyor. Uzun ömürlü yapısıyla şıklık sağlayan ürün, değişik mimari projelerin bütünlüğüne uyum tanıyacak tasarımlar vaat etmektedir. Böylece ofis alanlarında, toplantı salonlarında, cafe, bar ve restoran mekanlarında rahatlıkla değerlendirebilmektedir.

 

 Ayrıca evin banyo ve mutfakları dahil değişik odalarındaki duvarlarda da özel bir etkileşim sunuyor. Şık tasarımı ve uzun ömürlü yapısı geniş bir yelpaze fırsatı tanımaktadır. Kullanımı gerçekleştirilen mekanda sıcak, samimi ve mutluluk hissettiren bir anlayış katıyor. 3 boyutlu görüntüsü ise çok daha gerçekçi bir görsellik etkisi yaratmaktadır.

 

 Farklı Serilerle Fiber Panel Kaplamalar

 

 Geniş model yelpazesi üzerinden farklı renk tasarımlarıyla fiber panel kaplama ön plana çıkıyor. Arzu edilen seriler altında mimari projeye uyum sağlayacak tasarımlar tercih edilebilir.

 - Taş tasarımlı paneller

 - Beton görselli modeller

 - Tuğla gerçekçiliğine sahip seçenekler

 - Ahşap samimiyet ve sıcaklığı yaratan ürünler

 Değişik tercihlere hitap edecek tasarımlarla gerçekleştirilen bu kaplamalar, her mekana uyum sağlayan tasarımlar vaat ediyor. Bu kategoriler kendi içerisinde de geniş bir yapı tanımaktadır.

 

 Etkileşimli Özellikleri İle Fiber Panel Kaplamalar

 

 Son dönemlerde mekanların vazgeçilmez unsurları arasında yerini alan fiber panel kaplamalar, her mekana uyum sağlamaktadır. Ayrıca farklı özellikleriyle sunduğu görsel etkinin yanı sıra güven açısından da kaliteli yapı sağlamaktadır.

 - Toksik madde barındırmayan bir özelliğe sahiptir.

 - Isı ve ses yalıtımına karşı güçlü bir mukavemet sunar.

 - Sıcak ve soğuk havalarda dayanıklılık sağlamaktadır.

 - Yalnızca nemli bir bez üzerinden kolaylıkla temizleme imkanı tanır.

 

 Uygun Fiyatlarla Kaliteli Fiber Panel Kaplama Çeşitleri

 

 Her açıdan mekana uyum sağlayan ve tamamen doğal bir görünüm katan fiber panel kaplamalar uygun fiyatlıdır. Basit şekilde değişik duvarlara monte ve demonte imkanı tanır. Ayrıca ileriki zamanlarda sprey boya veya fırça ile boyama olanağı da vermektedir. Yağmurdan, sıcaktan ve kar gibi sert hava koşullarından etkilenmez. Böylece sadece iç değil dış mekanlar için de montajı gerçekleştirilmektedir. Modern yapıyı retro ve vintage tarzı ile buluşturan fiber panel kaplamalar, her açıdan mekanlara şık bir görünüm katıyor.